Ќе се згрозите кога ќе видите колку лесно педофилите можат да ги намамат децата преку Фејсбук!


Една видео снимка која се појави на Фејсбук покажа колку им е лесно на педофилите да ги намамат децата преку социјалната мрежа.

obavezno pogledajte i PODIJELITE video, možda nekome spasi život!

Posted by Uživo iz Hrvatske on Wednesday, 9 March 2016

Момчето од снимката направил лажен профил на популарната социјална мрежа претставувајќи се како 15 годишник, а штосе случило потоа, дознајте во продолжение.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1