Кејт нашла прислушкувач во палатата


prince-william-kate-middleton-engagement2

Kејт Миделтон војвотката од Кембриџ случајно пронашла апарат за прислушкување во Кесингтонската палата во нејзините простории.

Принцот Вилијам му наредил на обезбедувањето темелно да го пребараат имотот во Лондон.
Војвотката е убедена дека некој сака на медиумите да им продаде информации за нејзиниот приватен живот, рекла пријателката на Кејт Мидлтон.
Откако случајно го пронашла апаратот за прислушкување  таа се исплашила и го повикала сопругот, принцот Вилијам, кој кренал узбуна и наредил детално да се пребара секој дел од имотот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1