Кемал Монтено починал од мутиран вирус на смртоносниот грип!


Како што неофиџијално дознава српски Телеграф, Кемал Монтено починал од вирус, кој во рок од само два дена предизвикал големи здравствени проблеми со смртен исход.kemal-monteno-pozlilo-splitski-festival-1341187016-180383

Извор на Телеграф близок до Монтено вели:

– Кемал пред неколку дена добил вирус, најверојатно мутираниот грип кој му се заканува на регионот. Тој последниве неколку години имал здравствени проблеми и во неколку наврати завршил во болница, но од октомври состојбата му се поправи. Пред десетина дена се слушнавме и ми најави дека ќе оди на турнеја, вели изворот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1