Ќерката на Мајкл Џексон и порано си ги сечела вените – ФОТО од лузните/ Аудио од брза помош


paris911-v2-2Парис Џексон, 15-годишната ќерка на починатиот крал на поп музиката Мајкл Џексон, се обидела да изврши самоубиство, јавија денеска американските медиуми.

Локалните медиуми јавија дека Парис е префрлена во болница.

Итната помош примила повик од куќата на Парис- На овој ЛИНК може да го чуете аудио повикот до Брзата помош

0605-paris-jackson-twitter-scars-8 0605-paris-jackson-wrist-splash-v2-3

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1