Ќерката на Мајкл Џексон сакала да се самоубие бидејќи не ја пуштиле на концерт на Мерлин Менсон


Парис Џексон, ќерката на Мајкл Џексон, синоќа се обиде да се самоубие. Тинејџерката се предозирала со наркотици, а потоа и пробала да си ги исече вените по што веднаш била пренесена и задржана во болница.
g_paris-jackson-new-punk-hairПричината поради која 15-годишната Парис решила да си го одземе животот е тагата која ја чувствувала на само неколку денови пред да се одбележи четири годишнината од смртта на нејзиниот татко, Мајкл Џексон.
Исто така, ќерката на Џексон била лута и бидејќи не и било дозволено да оди на концерт на Мерлин Менсон, па се затворила во својата соба и буквално беснеела.
Таа била депресивна и поради тоа што полагала завршни испити на училиште, а била и под стрес поради четири годишнината од смртта на татка си. Мајкл Џексон почина во текот на летото во 2009 година од предозирање од анестезија пропофол, дадена од страна на неговиот личен лекар Конрад Мареј.
Таа пред да се обиде да се самоубие на Твитер напишала стихови од песна од битлси ,, Влера сите проглеми изгледаше како да ги нема, а денес изгледа како да се тука за да останат,, и ,, се прашувам зошто се солзите солени,,
paris tvit
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1