Која Македонка доби нобелова награда – Кошаркарите другари на Антиќ на квиз


Која Македонка доби нобелова награда – Кошаркарите другари на Антиќ на квиз

Нивните одговори погледнете ги на следниот линк

http://www.nba.com/hawks/video/2014/01/09/MACEDONIANNOBELPRIZEFINALCopymov-3101262/

antic namignuva golema

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1