Колку пари газдата на Пинк, Жељко Митровиќ му понуди на Шешељ да остане на Фарма


Митровиќ е убеден дека Воислав ја кренал гледаноста на реалното шоу, па му понудил голема сума на пари.

78369_1prva-1

Митровиќ бил спремен на Шешељ да му исплати голема сума пари однапред. Меѓутоа Воислав не прифатил да остане на “Фарма“, па ги одбил парите.

– Не сум земал ни денар, чесен збор. Единствено го натерав Митровиќ да плати вечера и пијалок за сите учесници. На крајот ми понуди 100.000 евра да останам, но јас за тоа неможев сериозно да размислувам – рече Шешељ.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1