Кошаркар ја запроси девојката среде терен (Видео)


prosenjeАмериканскиот кошаркар ризикуваше и пред натпреварот клекна на колена на среде терен.

Кошаркарот кој игра за италијанската Reggiane ја запросил девојката на All-Star викендот. По изведувањето на забивањата, на кои James доби најдобри оценки од судиите и публиката, тој извади кутивче и клекна на колена.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1