Еве како славеа ракометарките – со пиво и цигари (ФОТО)


Ракометарките на Србија славеа во клубот Театро за успехот на европското првенство.

Еве како комплетниот тим славече вчера  – фото – Телеграф.рс

Slavlje-rukometasica-5

rukometasice-7

Slavlje-rukometasica-6

rakometarki

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1