Крадец се расплака додека ограбуваше бензиска (Видео)


hqdefaultСе расплака додека ограбуваше бензиска станица во Германија. Кога продавачот успеал да го фати крадецот прснал да плаче.

Сето тоа е снимено на безбедносната камера, а како го гушнал продавачот изгледа како да го теши 🙂
Полицијата набрзо пристигнала и го уапсила маскираниот ограбувач.

Потврдено е дека барал пари, а грабежот го организирал за да си купи дрога. Освен што е посрамотен крадецот е и уапсен.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1