Крадци му го украле пенисот!?


Феи Лин (41) останал без пенис додека спиел, соопштија од локалната полициска станица во град во Источна Кина, а се претпоставува дека арамиите се всужност неговите љубовници, неколку жени со кои несреќниот човек одржувал „блиски“ контакти.

Несреќникот изјавил дека крадците провалиле во неговата соба додека спиел, му ставиле кеса преку главата и побегнале со неговиот „другар“, пренесува Дејли Стар.

– Ми ставија нешто преку главата, ми ги соблегоа панталоните и побегнаа. Бев во шок и ништо не почувствував, а потоа видов дека крварам и дека ми го нема пенисот, изјавил несреќникот во полиција.

 Во полициската станица веруваат дека напаѓачите се всушност неговите љубоморни љубовници со кои Лин често се гледал, пренесува Аустријан Тајмс. Меѓутоа Лин негирал дека учествувал во било какво неверство.

 Брзата помош и полицијата се во потрага по украдениот дел од телото. Крадците не се пронајдени, но во полициската станица наведуваат дека ги бараат љубоморните жени под сомнение дека го осакатиле Лин.

Tags: , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1