Tag Archives: penis

Маж се здобил со „фрактура“ на пенисот откако испил апче за ерекција

Дваесет и девет годишен маж го тужи производителот на додатокот за подобрување на сексуалната активност тврдејќи дека тој му предизвикал „фрактура“ на пенисот во застрашувачки инцидент кој се случил во еден мотел минатата година.

______________________________________________________________________________________________________

21 век: Градите се поголеми, пенисите се помали

Истражувањата кои ги спроведуваат во Универзитетската болница во Падова, покажале дека просечната должина на пенисите се смалува.

______________________________________________________________________________________________________

Крадци му го украле пенисот!?

Феи Лин (41) останал без пенис додека спиел, соопштија од локалната полициска станица во град во Источна Кина, а се претпоставува дека арамиите се всужност неговите љубовници, неколку жени со кои несреќниот човек одржувал „блиски“ контакти.

______________________________________________________________________________________________________

+ 18 – Како да препознаете кој маж има мал алат – Видео

Просечната големина на пенисот во ерекција е 14,7 сантиметри, барем така велат истражувањата. Сите оние кои сакаат да ги заобиколат мажите со мали алати има неколку совети.

______________________________________________________________________________________________________

Видео: Цариници мислеле дека носи оружје, но го нашле само неговиот 34 сантиметри долг пенис

Цариници на аеродром во Калифорнија сопреле патник за претрес мислејќи дека шверцува оружје во гаќите, но кога го претресиле се изненадиле бидејќи таму го пронашле неговиот ни повеќе ни помалку туку 34 сантиметри долг пенис.

______________________________________________________________________________________________________

Бугарин тврди дека македонците имаат најмали пениси – мапа

Бугарскиот дизајнер, фотограф и илустратор Јанко Цветков, направил мапа на која испишал за секоја земја одделно колкава е просечната големина на пенисите.

______________________________________________________________________________________________________

Видео/Фото: Исланд има музеј на пенисот

  Овој музеј досега има собрано над 280 примероци од 93 видови на животни, вклучува 55 пениси земени од китови, и 36 од 118 видови на цицачи.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1