Видео: Цариници мислеле дека носи оружје, но го нашле само неговиот 34 сантиметри долг пенис


Цариници на аеродром во Калифорнија сопреле патник за претрес мислејќи дека шверцува оружје во гаќите, но кога го претресиле се изненадиле бидејќи таму го пронашле неговиот ни повеќе ни помалку туку 34 сантиметри долг пенис.
Имено, пенисот на Џон има должина од 23 сантиметри, а кога е во ерекција достигнува 34 сантиметри, што е повеќе од доволно за титулата најдолг пенис на светот.

Цариниците го замолиле да ги испразни џебовите, а потоа го посипале со прав кој детектира експлозив.
HBO уште во 1999 година има снимено филм за надарениот Фалкон.

Tags: , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1