Tag Archives: ginis

Соборен нов гинисов рекорд: 28 девојки се повозија заедно во само еден „мини морис“

Дури 28 девојки успеаа да се сместат во само еден „мини морис“, со што го соборија досегаѓниот гинисов рекорд.

______________________________________________________________________________________________________

Најстариот жител на светот го прослави својот 116 –ти роденден

Жена од Џорџија, вчера го прослави нејзиниот 116 –ти роденден, со што стана најстариот жител на светот.

______________________________________________________________________________________________________

Видео: Не му треба нож – зеленчукот го сече со шпил карти?!

48 – годишен Кинез никогаш повеќе нема да има проблем со тапи ножеви. Тој разви нова „нинџа“ техника – со карти сече зеленчук.

______________________________________________________________________________________________________

Видео: Цариници мислеле дека носи оружје, но го нашле само неговиот 34 сантиметри долг пенис

Цариници на аеродром во Калифорнија сопреле патник за претрес мислејќи дека шверцува оружје во гаќите, но кога го претресиле се изненадиле бидејќи таму го пронашле неговиот ни повеќе ни помалку туку 34 сантиметри долг пенис.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1