+ 18 – Како да препознаете кој маж има мал алат – Видео


Просечната големина на пенисот во ерекција е 14,7 сантиметри, барем така велат истражувањата. Сите оние кои сакаат да ги заобиколат мажите со мали алати има неколку совети.

Значи ако алатот на вашиот партнер за време на ерекција можете да опишете како прст од дете – тогаш значи е под просекот, да не речеме мал му е .

Мал пенис – големо его

Овие мажи се убедени дека се повредни и од самото злато. Си додаваат квалитети, се фалат со нив се само да не мислат на својата машкост. Овие мажи не ретко живеат луксузен живот, имаат скапи автомобили, имаат и многу пријатели. Свесни се дека машкоста – можат да ја заменат или со пари или со популарност. Или како што ги нарекуваат овие мажи се ,, пудлици со лаење на ротвајлер,,

Мајстори на оралниот секс

За да на некои начин ја компензираат маната на мал пенис овие мажи се обично одлични љубовници кога станува збор за оралниот секс. На некои жени им е доволно – ако си ја одработи оралната работа како треба им е гајле после како ќе го паркира неговиот ,, мини морис,, во гаражата.

Гласни поборници на теоријата ,, големината не е важна туку техниката,,

Сите мажи кои ќе ја бранат оваа теорија бидете сигурни дека имаат смоки во гаѓите.

И неколку бабини совети – старите велеле голем нос голем алат, или пак величината на машкоста е еднаква со величината на некои од прстите на рацете. Како и да е.. дирекната проверка сепак е најмеродавна – но може и да ве разочара откритието на некој фраер кои во гаќите има нешто за што ќе ви биде потребно микроскоп да го пронајдете.

Но во последно време мажите со мал пенис барем во светот се обидуваат да најдат начин да се чуствуваат пријатно со својата мала машкост – па организиран е и натпревар – најмал пенис. Некои од овие на видеото буквално ги нема – барем ние неможевме да ги видиме.

Внимание видеото содржи експлицитни сцени !!!!!!!!!!

Tags: , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1