КРИСТИЈАН ГОЛУБОВИЌ ПАДНА ВО СЕПТИЧКА ЈАМА ПОЛНА СО ИЗМЕТ (ФОТО)


Кристијан Голубовиќ Во текот на извршувањето на должностите на фармата, падна во дупка септичка јама полна со измет.

Мафијашот ревносно си ги вршеше работите на имотот, кога другите фармери забележаа дека Кристијан го нема истрачаа за да му помогнат. Сите му се смееја, а Голубовиќ луто викаше дека тој не бил предупреден.

“Што е тоа, толку смешно, а можев да загинам. Имам 130 килограми и кога паднав во дупка со жабокречина, говна и измет, заедно со сиромашните овци се истепавме”, рече тој. Откако успешно беше извлечен, Кристијан отиде добро да се искапе.

kristijan-golubovic-1442600516-743885-620x400

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1