Кристина Арнаудова промовираше својата линија на чевли (Фото)


Пејачката Кристина Арнаудова во среда вечер  ја промовираше својата линија на чевли за македонскиот пазар.

kristina-a-650x4331

Станува збор за колекција на чевли, карактеристични по своето ременче, за сезоната пролет/лето 2015.  Чевлите ќе може да се видат во Showroom катчето во продавницата за женска облека, P.S Fashion во Skopje City Mall.

Со овој чекор и Арнаудова започнува да ги следи светските трендови, зачекорувајќи и во светот на модата и дизајнот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1