Криза: Ким Кардашијан и нејзиниот сопруг се стискаа во авион


Позната двојка Ким Кардашијан и Кање Вест во Ерменија беа дочекани како кралеви, но нивното патување беше повеќе од скромно.

Нивните фанови кои биле во авионот, не ја пропуштиле можноста да ја сликаат двојката како се мачи со малите авионски седишта во економска класа.

Фотографиите кои покажуваат дека и богатите сакаат да заштедат, иако на сметката има околу 155 милиони долари, веднаш беа објавени на социјалните мрежи.kardasian-kanje

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1