ФОТО: Дознала дека ја изневерува, па му се одмаздила


Јапонка дознала дека нејзиното момче има љубовница, па смислила неверојатно болен начин за да му се одмазди.

Таа била свесна колку тој грижливо ја чува колекцијата на Аpple уреди, па за да му се одмазди одлучила да го уништи тоа што најмногу го сака.appleoprema

Сите Apple уреди ги потопила во када полна со вода, па целото тоа негово  богатство кое чини многу пари го фотографирала потопено во водата и сликата ја објавила на интернет. 

Таа добила многу голема поддршка, а тој останал и без девојка и без омилената технологија.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1