ВИДЕО: За да прави трикови си го пресекла јазикот на половина


Арчи Стрејнџ сама си го пресекла јазикот, и заздравел, па го сторила истото повторно за да може да прави трикови со него.

Таа сега има 4 милиони следбеници, на кои им објаснува дека првпат го пресекла јазикот во 2009 година.jaz.jpg500

– Регенерацијата се случува кај повеќето луѓе кои го прават ова, особено првиот пат – вели Арчи.

Сега само мал дел од јазикот и е поделен но доволно да ги прави своите омилени трикови.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1