Денес 25 степени


Времето во Македонија ќе биде сончево со мала до умерена облачност и со слаб претежно јужен ветер.

Температурата ќе се движи од 17 до 25 степени.prolet drvo sonce

Во Скопје ќе биде сончево со мала до умерена облачност и со слаб претежно јужен ветер.

Температурата до 23 степени.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1