Купиле куќа од соништата, а потоа пронашле грозни работи во ѕидовите! (ВИДЕО)


Семејството Бретзиус имало неугодно искуство кое ги шокирало. Кога купиле нов дом мислеле дека тоа е нивната „Куќа од соништата“, а потоа забележале дека нешто не е во ред со ѕидовите.kuka-kp

Кога ја отстраниле изолацијата пронашле предмети кои се користени за разни ритуали, како и бројни костури од животни.

Досега платиле преку 20.000 долари за отстранување на истите, а мирисот се чувствува се уште.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1