Лани победи на Евровизија, а сега спие во јавни тоалети (фото)


Швеѓанецот Манс Лани победи на Евровизија, па на Шведска и ја донесе седматта победа на најпрестижното музичко натпреварување.evrovizija

Сега, додека земјата повторно се подготвува за ново спектакуларно шоу, на интернет се споделува фотографија од Манс- додека спие во тоалет.

mansЗа „потеклото“ на фотографијата, дали е „местенка“ или пак е само резултат на умор (од работа или забава, сеедно), нема информации.

Но сепак, зар победник на Евросонг да спие во тоалет?

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1