Леонардо ди Каприо на сајт за запознавање бара девојка


Холивудскиот актер Леонардо ди Каприо отвори профил на социјалната мрежа „Тиндер“, која е наменета за запознавање на партнерка.leonardo di caprio

Актерот кој во минатото беше во врска со актерките како Жизел Бунше, Бар Рафаели, Блејк Лајвил, отвори профил на „Тиндер“ под името Леонард.

Американските медиуми тврдат дека Леонардо е „опседнат“ со „Тиндер“ и оти секој ден го користи, но се уште не закажал ниту еден состанок со потенцијална партнерка.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1