Лепа Брена вози скутер (ВИДЕО)


Лепа Брена откако се врати од летниот одмор од Монако веднаш со семејството се упати кон Хрватска каде што ужива на јадранското приморје.

Пејачката откако објави интересно и необично видео на својот Инстаграм профил ги остави сите без зборови, погледнете за што станува збор.

Се лажете ако мислите дека е стара: Нема да поверувате со која брзина Лепа Брена вози скутер

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1