ЛОШО ПОМИНАА: Народот ги линчуваше војниците кои упаднаа во турската CNN (ВИДЕО)


На социјалните мрежи утрово беше објавена снимка од апсењето на војниците кои упаднаа и сакаа да ја преземат контролата во телевизијата CNN Turk.turska-cnn

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1