Љубовницата на Путин – живее во златен кафез и раѓа деца (Видео)


Претседателот на Русија, Владимир Путин, наводно има две малолетни деца со поранешната шампионка во гимнастика Алина Кабаева (29), пишува американскиот таблоид “Њујорк пост,,

Vladimir-Putin-Alina-Kabaeva

Освен тригодишниот син за кој пишуваа медиумите Путин сега има и ќерка, според информациите Ана се породила неодамна.
Кабаева, моментно е пратеник во парламентот на Русија од партијата на Путин “Единствена Русија”, а според таблоидот ќерката ја родила во ноември минатата година.

Московски кореспондентт во 2008 година откри дека Путин тајно се верил со Кабаева , но милјардерот Александар Лебедев, сопственикот на весникот, набрзо ја повлече приказната, а веднаш потоа весникот згасна.
Кабаева е пак некогашна олимпијка и дел од репрезентацијата на Русија во ритмичка гимнастика.

putin i ana

Таа тврди дека 3 годишното дете не е нејзин син туку внук. Путин со неговата законска жена има 2 големи ќерки.

Сопругата на Путин, Људмила пак се нема појавено во јавноста од неговата инагурација минатата година, а годинава не организираше и прослава по повод нејзиниот 55. роденден.
Путин наводно Алина, заедно со двете деца, ја сместил во претседателскиот летниковец во Сочи, на брегот на Црното Море.

Људмила пак е заробена во 1.500.000 долари вредната државна палата која е изградена на имотот на манастирот Јелизаров, во близина на грницата со Естонија

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1