Љубовницата на Путин живее во златен кафез и раѓа деца


Претседателот на Русија, Владимир Путин, наводно има две малолетни деца со поранешната шампионка во гимнастика Алина Кабаева (29), пишува американскиот таблоид “Њујорк пост,,

Vladimir-Putin-Alina-Kabaeva

Освен тригодишниот син за кој пишуваа медиумите Путин  има и ќерка, според информациите Ана се породила во ноември 2012.

Московски кореспондентт во 2008 година откри дека Путин тајно се верил со Кабаева , но милјардерот Александар Лебедев, сопственикот на весникот, набрзо ја повлече приказната, а веднаш потоа весникот згасна.

Кабаева е некогашна олимпијка и дел од репрезентацијата на Русија во ритмичка гимнастика.

vladimir-putin-alina-kabaeva-copy

putin i ana

Таа тврди дека 3 годишното дете не е нејзин син туку внук.

Путин со неговата законска жена има 2 големи ќерки.

Путин наводно Алина, заедно со двете деца, ја сместил во претседателскиот летниковец во Сочи, на брегот на Црното Море.

 

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1