Ма каков Охрид – погледнете како градоначалникот Бакрачески скока во море (Видео)


Бакрачески кој деновиве беше во Хрватска на краток летен одмор со своите синови, и за време на одморот не мируваше па го искористил престојот за рекреирање со скокање од карпа во морските води, пишува Ohrid1.com.DCIM109GOPRO
Охридскиот Градоначалник е често присутен во медиумите со своите спортски активности, од играње фудбал, кошарка, ракомет, а сега имаме прилика да го видиме и како прави акробации во воздух и вода и тоа во шорц за на плажа.
ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО НА ОХРИД1.КОМ:

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1