Мачка ја однесе Тамара Тодевска во манастир


Многу муабети се ширеа во последно време врзани за бракот на Тамара и Мачка на крајот на минатата година.

Во последно време Тамара се труди со сите сили да ги демантира овие гласини поставувајќи фотографии со кои го докажува присуството на Мачка во нејзиниот живот. Така за Божиќ заедно отидоа да подишат воздух во манастирот св. Јован Бигорски и да поуживаат во духовната убавина што тој ја нуди.tamara macka

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1