ФОТО: Водителка место паричка ставила кредитна картица во лепчето!


Оља Црногорац на чуден начин го честиташе Божиќ. Таа објави фотографија на која се гледа дека во лепчето наместо паричка, има ставено дебитна картичка.voditelka-640x359

Очекувано, ваквиот потег предизвика лавина на коментари, но изгледа дека таа не само што не им обрна внимание, туку и го доби потребното внимание како на социјалните мрежи, така и во медиумите.Screenshot_288

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1