Мајка го фрли бебето за да го фати бидермаерот (Вознемирувачко видео)


Неретко на свадбите гледаме како младите девојки се газат, туркаат и паѓаат за да го фатат бидермаеротbebe4-300x153

Една девојка на една свадба очигледно заборавила дека во себе држи бебе, па за да го фати букетот, го испуштила бебето. За среќа бебето не е повредено.

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1