Мајка и татко, заклучиле и изгладнувале 5 год детенце – едвај преживеало (Фото)


timi-bredli-blejmajer-foto-dejli-mejl-1396354620-471955eg54y4grtge

Татко и мајка која е во осмиот месец од бременоста, се уапсени откако е откриено дека малтретирале и измачувале петгодишно детенце.

Полицијата од Тексас дојде во куќата на 33-годишниот Тим и 24-годишната Бредли кои откако се скарале со нејзиното синче, го заклучиле и за жал го измачувале со денови.

Кога полицијата стигнала на местото на настанот и го пронашла детенцето, сликата била ужасна.

Детето било изгладнето речиси до смрт, му се познавале сите коски на телото, и делувало како да е излезено измачувано во Аушвиц.

roditelite monstrumiКомандирот на полицијата вели дека никогаш не видел нешто слично во кариерата.

– Долго време работам но ова беше шок. Детето е буквално неухрането. Беше полно со модринки и спиеше на валкан душек, вели тој.

Инаку, мајката на детето е бремена со шестото дете.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1