Македонија под снежна покривка – падна снег на Попова Шапка


Утрово вистинска снежна идила на Попова Шапка. Се забели познатиот скијачки центар.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1