Македонија24 – ЖИВО од митингот на ВМРО ДПМНЕ


Македонија24 – линк во ЖИВО од митингот на ВМРО ДПМНЕScreenshot_53

http://www.makedonija24.mk/

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1