Македонска работа – на плажа со тенџере, филџан и пижами (ФОТО)


Додека едната домаќинка си го донесе тенџерето на море, другата уште во пижами, со сервисот од дома си се напи утринско кафенце покрај езеро.

Foto – Kurir.mk

lonec fildzan-640x480

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1