Малолетничка од Аеродром е исчезната 4 дена


Во полициската станица во Аеродром, Е.А.(71) од Скопје вчера пријавил исчезнато лице.

Имено, тој пријавил дека на 02.02.2015 година во 15:00 часот од дома во непознат правец се оддалечила неговата 14 годишна внука.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

policija

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1