Малолетник бил нападнат од куче скитник во Карпош 4


Во Полициската станица Карпош, вчера Н.И. (37) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 20.30 часот на ул. „Разловечко Востание“ неговиот малолетен син бил нападнат од куче скитник и бил каснат на десната надлактица.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1