Мамо девојката ми е трудна – 17 год момче од Пробиштип ги дамлоса родителите


Во последно време скриените камери се ултра популарни во целиот свет.

skriena-kamera-260x139Неколку скриени камери досега беа направени и во Македонија, но оваа дефинитивно се наоѓа на врвот.

Станува збор за тинејџерот Кристофер од Пробиштип, кој реши да се пошегува со неговите родители.

Тој ги викна дојдат дома поради сериозен проблем, а потоа им соопшти дека девојката со која се гледа е бремена.

Неговиот татко смирено ги прими овие вести, за разлика од неговата мајка која видно се потресе.

Реакцијата на неговата мајка е одлична! Погледнете ја оваа супер скриена камера.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1