Манијак се самозадоволувал пред деца во Градски парк


manijak-lazni-policajac-devojke-1343073884-189021Скопјанец попладнево околу 14 часот бил фатен во Градскиот парк како се самозадоволува пред деца, пишува Курир

Според неофицијалните информации до кои дошол порталот, мажот на возраст од околу 55 години седел на клупа во Градски парк во близина на градското собрание и се самозадоволувал пред децата кои си играле и поминувале во близина.

Мажот бил фатен и уапсен во моментот додека се уште се самозадоволувал.

Kurir.mk

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1