Машала, мажите од ова африканско племе имаат најголеми пениси на светот


Легендите за големата „машка гордост“ на Афроамериканците се познати кај луѓето ширум светот и траат со години.

Особено жените се заинтригирани со овој мит за надарените темни мажи.

Истражувањата и различните репортажи ги потврдуваат овие приказни.hitportal-pleme1

На снимката која е објавена на YouTube, прикажана е интересна репортажа за афричко племе кое е автентично по нешто несекојдневно, а тоа не се нивните обичаи, традиција, култови или начин на живот.

Ова племе е познато по мажите кои имаат најдолги пениси на светот. Новинарите и фотографите кои дошле да ја забележат оваа неверојатна појава биле изненадени со она што го затекнале, но најнепријатно и било на една русокоса репортерка.

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1