Маца доживеа тешка сообраќајна несреќа


Српскиот шоумен и актер Драган маринковиќ – Маца утрово доживеал сообраќајна несреќа во Босна и Херцеговина, но за среќа поминал без повреда.maca

На автомобилот марка “Fiat Multipla е причинета голема материјална штета.

– Ме чуваше Господ. Иако беше многу влажно и лизгаво јас тргнав на пат, но сепак се добро заврши , рекл водителот за српски Ало.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1