Маж пронајден мртов во хотел во Скопје


Скопјанецот Р.Р. (75) вчера попладне бил пронајден мртов во апартман во хотел Лаки во Скопје.

Од полицијата информираат дека според првичните информации на безживотното тело на скопјанецот не се забележани траги на насилство.

Полициски екипи извршиле увид на местото на настанот, а по наредба на јавен обвинител телото на починатиот ќе биде предадено на обдукција.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1