Маж се фрли од мост – оставил писмо „ Прашајте ја мојата сопруга зошто се самоубив“ (ФОТО)


Маж на околу 60-годишна возраст попладнево извршил самоубиство скокајќи од мостот Газела во Белград. Од мостот над реката Сава 60-годишниот маж се фрлил на бетонот и починал на лице место.

Несреќниот човек кој денеска се фрли од мостот Газела во Белград оставил и проштално писмо.

Во писмото тој само кратко напишал: „Прашајте ги мојата сопруга и балдза зошто се самоубив“.

Samoubistvo-na-gazeli-05

Foto: Telegraf.rs

 

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1