Металец заробен во женско тело – Што глас извади (Видео)


Жирито на француската верзија на ,, јас имам талент,, занеме кога на сцената се појави 24 годишната Рашел.

Девојката од кротка и симпатина учителка се претвори во богиња на ХЕВИ МЕТАЛ.

Иако едниот гласаше НЕ останатите од жири комисијата гласаа ЗА и Рашел се пласираше во наредниот круг.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1