Мицкоски: Сите заедно одиме на голема победа која ќе ја донесе обновата на Македонија


Завршува арамилукот, срамот, неправдите и назадувањето донесено од Зоран Заев и оваа влада.

Од 3-ти јануари техничка влада на 12-ти април избори.

Иако се тешки времиња изборот никогаш не бил појасен.
Сите заедно одиме на голема победа која ќе ја донесе обновата на Македонија.

За Македонија! Напиша Мицкоски на Фејсбук

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1