Министер претепан во својот дом (ВИДЕО)


Министерот за култура на Србија, Иван Тасовац добил два удари во глава од првиот сосед пред вратата на својот дом, се гледа на снимките од безбедносните камери кои ексклузивно ги објави српски Курир.

min-tep

Како што пишува порталот, тепањето на министерот било речиси филмско – Тасовац стои пред врата, излегува неговиот малолетен син. Потоа излегува соседот и почнува да вика.

Детето бега во куќата, соседот му приоѓа на Тасовац и два пати го удира во глава.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1