МИСТЕРИОЗНО ВИДЕО: Што е тоа што се отвара позади девојките?!


objektНеобично видео се појави на Јутјуб пред неколку дена и остана вистинска мистерија. Додека две згодни девојки си правеле селфи, позади нив се појавиле нешто невообичаено кое сите ги шокираше.

Авторите на видеото не напишаа за што станува збор. Па останува само да се нагаѓа дали се работи за некоја шега или неој неидентификуван објект.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1