Млад фудбалер скокна од шести кат!


Млад фудбалер скокнал од шести кат од зграда во Белград, јавија денеска српските медиуми.

mirko-m-foto-ofk-beograd-1452882355-824877-32925

Сеуште не се знае дали момчето сакало да се самоубие или некој го турнал.

22-годишникот итно е префрлен во болница каде лекарите се борат за неговиот живот.

Според информациите кои ги објавуваат дел од медиумите, момчето било осудено на три месеци затвор.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1