Млад прилепчaнец пронајден мртов во својот дом


policija-znak250_11Беживотно тело на 27 годишен прилепчанец вчера било пронајдено во неговиот дом во Прилеп.

Според МВР, Сашо А. бил пронајден како лежи мртов во својот дом, а до неговото тело биле пронајдени таблети. Се уште не се познати причините за смртта, а телото полицијата го предала на обдукција.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1